Svíčka číslo 4, 5x3cm MY PARTY New
Svíčka narozeninová - číslo 4, velikost svíčky 5 x 3 cm, součástí svíčky je plastový bodec. Výrobek využijete na oslavě, zahradní párty, pikniku apod.
Svíčka narozeninová - číslo 4, velikost svíčky 5 x 3 cm, součástí svíčky je plastový bodec. Výrobek využijete na oslavě, zahradní párty, pikniku apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022428054 |
| Výška přepravní: | 2cm |
| Šířka přepravní: | 4cm |
| Hloubka přepravní: | 9cm |
| Objem přepravní: | 0,072dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,011kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
