Škrabka na sklokeramickou desku AKCENT
Škrabka na sklokeramickou desku AKCENT, je skvělý kuchyňský pomocník, slouží k bezpečnému a šetrnému odstraňování připálených zbytků pokrmů bez poškrábání sklokeramického povrchu varné desky.
Škrabka na sklokeramickou desku AKCENT, je skvělý kuchyňský pomocník, slouží k bezpečnému a šetrnému odstraňování připálených zbytků pokrmů bez poškrábání sklokeramického povrchu varné desky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022492918 |
| Výška přepravní: | 1cm |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Hloubka přepravní: | 23cm |
| Objem přepravní: | 0,184dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
