Škrabka 16,3cm BRILLANTE nerez, rukojeť dřev.
Škrabka na brambory a zeleninu 16,3 cm BANQUET Brillante, materiál: nerezové ostří, buková rukojeť, provedení natur v kvalitním zpracování.
Škrabka na brambory a zeleninu 16,3 cm BANQUET Brillante, materiál: nerezové ostří, buková rukojeť, provedení natur v kvalitním zpracování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022314753 |
| Výška přepravní: | 2cm |
| Šířka přepravní: | 2cm |
| Hloubka přepravní: | 17cm |
| Objem přepravní: | 0,068dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
