Sklenice na whisky 290ml nízká (4ks)
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Sklenice na whisky 290 ml, nízká (4 ks).
objem: 290 ml
balení: 4 ks
Sklenice WHISKY značky ROYAL LEERDAM.
Velmi kvalitní sklo portugalské výroby.
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
objem: 290 ml
balení: 4 ks
Sklenice WHISKY značky ROYAL LEERDAM.
Velmi kvalitní sklo portugalské výroby.
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8710964826227 |
| Výška přepravní: | 9,5cm |
| Šířka přepravní: | 19cm |
| Hloubka přepravní: | 19cm |
| Objem přepravní: | 3,4295dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,53kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
