Sklenice na šampus flétna 150ml FLUTE (6ks)
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Sklenice na šampus flétna 150 ml, FLUTE (6 ks).
objem: 150 ml
balení: 6 ks
Sklenice FLUTE na sekt.
Velmi kvalitní sklo holandské výroby.
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
objem: 150 ml
balení: 6 ks
Sklenice FLUTE na sekt.
Velmi kvalitní sklo holandské výroby.
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8591022622469 |
| Výška přepravní: | 16cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 17cm |
| Objem přepravní: | 2,992dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,53kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
