Sklenice na koktejl 600ml SPRITZER (4ks)
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Sklenice na koktejl 600 ml, SPRITZER (4 ks).
objem: 600 ml
balení: 4 ks
Sklenice SPRITZER značky ROYAL LEERDAM na koktejly.
Velmi kvalitní sklo holandské výroby.
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
objem: 600 ml
balení: 4 ks
Sklenice SPRITZER značky ROYAL LEERDAM na koktejly.
Velmi kvalitní sklo holandské výroby.
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8710964253061 |
| Výška přepravní: | 24,5cm |
| Šířka přepravní: | 20cm |
| Hloubka přepravní: | 20cm |
| Objem přepravní: | 9,8dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,53kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
