Sklenice na červené víno 540ml DINING (6ks)
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Sklenice na červené víno 540 ml, DINING (6 ks).
objem: 540 ml
balení: 6 ks
Sklenice DINING značky ROYAL LEERDAM na červené víno.
Velmi kvalitní sklo holandské výroby.
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
objem: 540 ml
balení: 6 ks
Sklenice DINING značky ROYAL LEERDAM na červené víno.
Velmi kvalitní sklo holandské výroby.
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8710964452211 |
| Výška přepravní: | 24cm |
| Šířka přepravní: | 18cm |
| Hloubka přepravní: | 28cm |
| Objem přepravní: | 12,096dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,53kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
