Sklenice na bílé víno 230ml BOUQUET (3ks)
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Sklenice na bílé víno 230 ml, BOUQUET (3 ks).
objem: 230 ml
balení: 3 ks
Sklenice BOUQUET značky ROYAL LEERDAM na bílé víno.
Velmi kvalitní sklo holandské výroby.
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
objem: 230 ml
balení: 3 ks
Sklenice BOUQUET značky ROYAL LEERDAM na bílé víno.
Velmi kvalitní sklo holandské výroby.
Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8710964532043 |
| Výška přepravní: | 16,5cm |
| Šířka přepravní: | 7cm |
| Hloubka přepravní: | 26cm |
| Objem přepravní: | 3,003dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,53kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
