Sklenice na bílé víno 180ml TWIST (6ks)
6dílná sada sklenic TWIST 180 ml na bílé víno, sklenice jsou vyrobeny z čirého skla, mají hladký povrch a příjemně tvarovanou nožičku. Silnější stěny sklenice jsou odolnější v provozu, snadno se udržují, lze je mýt v myčce na nádobí.
6dílná sada sklenic TWIST 180 ml na bílé víno, sklenice jsou vyrobeny z čirého skla, mají hladký povrch a příjemně tvarovanou nožičku. Silnější stěny sklenice jsou odolnější v provozu, snadno se udržují, lze je mýt v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8693357092044 |
| Výška přepravní: | 18,8cm |
| Šířka přepravní: | 15cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 6,204dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
