Síto ochranné na pánev 28cm silikon ČRV CULINARIA
Silikonové ochranné síto na pánev s nerezovým držadlem CULINARIA red, průměr 28 cm. Síto chrání před nežádoucím prskáním omastku při smažení, perforovaný povrch odvádí páry. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Silikonové ochranné síto na pánev s nerezovým držadlem CULINARIA red, průměr 28 cm. Síto chrání před nežádoucím prskáním omastku při smažení, perforovaný povrch odvádí páry. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8591022345009 |
| Výška přepravní: | 0,5cm |
| Šířka přepravní: | 29cm |
| Hloubka přepravní: | 48cm |
| Objem přepravní: | 0,696dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,266kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
