Sítko PRAKTIS 9cm s rukojetí PH BÍ
Plastové sítko PRAKTIS v bílé barvě, je vhodným pomocníkem k cezení pokrmů nebo těstovin.
Sítko PRAKTIS 9 cm, s rukojetí, PH BÍ.
průměr: 9 cm
materiál: plast
barva: bílá
Plastové sítko PRAKTIS v bílé barvě, je vhodným pomocníkem k cezení pokrmů nebo těstovin.
průměr: 9 cm
materiál: plast
barva: bílá
Plastové sítko PRAKTIS v bílé barvě, je vhodným pomocníkem k cezení pokrmů nebo těstovin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022531075 |
| Výška přepravní: | 3cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 19cm |
| Objem přepravní: | 0,627dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,02kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
