Sada nádobí 6díl. smalt ONION
6dílná sada smaltovaného nádobí ONION obsahuje 3 hrnce se skleněnými poklicemi: objem 0,9 l (průměr 16 cm, výška 7,4 cm), objem 1,3 l (průměr 18 cm, výška 8,3 cm), objem 1,9 l (průměr 20 cm, výška 8,9 cm). Hrnce lze používat na všechny typy varných desek mimo indukce.
6dílná sada smaltovaného nádobí ONION obsahuje 3 hrnce se skleněnými poklicemi: objem 0,9 l (průměr 16 cm, výška 7,4 cm), objem 1,3 l (průměr 18 cm, výška 8,3 cm), objem 1,9 l (průměr 20 cm, výška 8,9 cm). Hrnce lze používat na všechny typy varných desek mimo indukce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419043313 |
| Výška přepravní: | 25,5cm |
| Šířka přepravní: | 23cm |
| Hloubka přepravní: | 23cm |
| Objem přepravní: | 13,4895dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
