Pařáček 21,5cm silikon ČRV CULINARIA
Silikonový pařák CULINARIA red, rozměry: délka 29,5 cm, šířka 21,5 cm, výška 5 cm. Silikon je odolný vysokým teplotám (do 240 st. C). Pařák lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Silikonový pařák CULINARIA red, rozměry: délka 29,5 cm, šířka 21,5 cm, výška 5 cm. Silikon je odolný vysokým teplotám (do 240 st. C). Pařák lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8591022345061 |
| Výška přepravní: | 4cm |
| Šířka přepravní: | 26cm |
| Hloubka přepravní: | 27cm |
| Objem přepravní: | 2,808dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,152kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
