Palmička ozdobná (25ks) MY PARTY
Palmičky ozdobné 25ks Party Collection. Vhodné na narozeninové, jmeninové, silvestrovské a karnevalové oslavy.
Palmičky ozdobné 25ks Party Collection. Vhodné na narozeninové, jmeninové, silvestrovské a karnevalové oslavy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022262207 |
| Výška přepravní: | 1cm |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Hloubka přepravní: | 24cm |
| Objem přepravní: | 0,192dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,014kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
