Odkapávač na nádobí 39,5x29,5cm s podnosem PH ŠE
Odkapaváč na nádobí o rozměru 39,5 x 29,5 x 8 cm slouží k odkládání umytého nádobí. Odkapávač je členěný na sekce příbory, talíře a ostatní nádobí.
Odkapávač na nádobí 39,5 x 29,5 cm, s podnosem, PH ŠE.
rozměry: 39,5 x 29,5 x 8 cm
materiál: plast
barva: šedá
Odkapaváč na nádobí slouží k odkládání umytého nádobí.
Odkapávač je členěný na sekce příbory, talíře a ostatní nádobí.
rozměry: 39,5 x 29,5 x 8 cm
materiál: plast
barva: šedá
Odkapaváč na nádobí slouží k odkládání umytého nádobí.
Odkapávač je členěný na sekce příbory, talíře a ostatní nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8590419115928 |
| Výška přepravní: | 9cm |
| Šířka přepravní: | 30cm |
| Hloubka přepravní: | 40cm |
| Objem přepravní: | 10,8dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,378kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
