Miska s víkem sada 3díl.(0.5,1.2,2.5l) PH LATTE CULINARIA
Sada misek CULINARIA o objemu 0,5 l, 1,2 l a 2,5 l má v kuchyni široké využití. Jsou vhodné nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Misky jsou vyrobené z odolného plastu a vhodné do myčky na nádobí.
Sada misek CULINARIA o objemu 0,5 l, 1,2 l a 2,5 l má v kuchyni široké využití. Jsou vhodné nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Misky jsou vyrobené z odolného plastu a vhodné do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022597866 |
| Výška přepravní: | 11cm |
| Šířka přepravní: | 21cm |
| Hloubka přepravní: | 21cm |
| Objem přepravní: | 4,851dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,36kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
