Miska s víkem sada 3díl.(0.2,0.5,1.2l) PH LATTE CULINARIA
Sada misek CULINARIA o objemu 200 ml, 500 ml a 1,2 l mají v kuchyni široké využití. Jsou vhodné nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Misky jsou vyrobeny z odolného plastu a vhodné do myčky na nádobí.
Sada misek CULINARIA o objemu 200 ml, 500 ml a 1,2 l mají v kuchyni široké využití. Jsou vhodné nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Misky jsou vyrobeny z odolného plastu a vhodné do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022597835 |
| Výška přepravní: | 9cm |
| Šířka přepravní: | 17cm |
| Hloubka přepravní: | 17cm |
| Objem přepravní: | 2,601dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
