Miska odkládací 23x11,5x2,5cm silikon ČRV CULINARIA
Silikonová odkládací miska CULINARIA red, rozměry: délka 23 cm, šířka 11,5 cm, výška 2,5 cm. Praktická pomůcka na odkládání vařeček, příborů a jiného náčiní při vaření. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Silikonová odkládací miska CULINARIA red, rozměry: délka 23 cm, šířka 11,5 cm, výška 2,5 cm. Praktická pomůcka na odkládání vařeček, příborů a jiného náčiní při vaření. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022342565 |
| Výška přepravní: | 4,5cm |
| Šířka přepravní: | 12cm |
| Hloubka přepravní: | 23cm |
| Objem přepravní: | 1,242dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,09kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
