Miska 24cm, 4l, PH RŮŽ CULINARIA
Miska CULINARIA 4 l má v kuchyni široké využití. Je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Miska CULINARIA 4 l má v kuchyni široké využití. Je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419043832 |
| Výška přepravní: | 12cm |
| Šířka přepravní: | 25cm |
| Hloubka přepravní: | 25cm |
| Objem přepravní: | 7,5dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,17kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
