Miska 20,75cm, 1,5l, PH RŮŽ CULINARIA
Miska plastová kulatá CULINARIA 1,5l má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Miska plastová kulatá CULINARIA 1,5l má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022555774 |
| Výška přepravní: | 6,5cm |
| Šířka přepravní: | 21cm |
| Hloubka přepravní: | 21cm |
| Objem přepravní: | 2,8665dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
