Miska 19,5x19,5cm, 1,8l, PH MO ICE CULINARIA
Miska CULINARIA 1,8 l má v kuchyni široké využití. Je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Miska CULINARIA 1,8 l má v kuchyni široké využití. Je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022618394 |
| Výška přepravní: | 6,5cm |
| Šířka přepravní: | 20cm |
| Hloubka přepravní: | 20cm |
| Objem přepravní: | 2,6dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
