Miska 9,5cm, 0,2l, PH MO ICE CULINARIA
Miska CULINARIA 200 ml má v kuchyni široké využití. Je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Miska CULINARIA 200 ml má v kuchyni široké využití. Je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022605042 |
| Výška přepravní: | 5cm |
| Šířka přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 10cm |
| Objem přepravní: | 0,5dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
