Mísa zadělávací 16cm PH BÍ
Zadělávací mísa plastová bílá, průměr 16 cm, výška 6 cm je nepostradatelným pomocníkem při přípravě pokrmů, které vyžadují přípravu těsta. Mísa je vyrobena z odolného plastu a se snadno se udržuje.
Zadělávací mísa plastová bílá, průměr 16 cm, výška 6 cm je nepostradatelným pomocníkem při přípravě pokrmů, které vyžadují přípravu těsta. Mísa je vyrobena z odolného plastu a se snadno se udržuje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8003507351608 |
| Výška přepravní: | 6,5cm |
| Šířka přepravní: | 16cm |
| Hloubka přepravní: | 16cm |
| Objem přepravní: | 1,664dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
