Mísa šlehací 3l PH LATTE CULINARIA
Plastová mixovací nádoba v hnědé barvě o objemu 3 l, má dno s protiskluzovou úpravou. Rozměr: průměr 20,5 cm, výška 14,4 cm. Nádoba je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Plastová mixovací nádoba v hnědé barvě o objemu 3 l, má dno s protiskluzovou úpravou. Rozměr: průměr 20,5 cm, výška 14,4 cm. Nádoba je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022572108 |
| Výška přepravní: | 15cm |
| Šířka přepravní: | 21cm |
| Hloubka přepravní: | 27cm |
| Objem přepravní: | 8,505dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,25kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
