EXTOL INDUSTRIAL 8791823 pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Dostupnosť Skladem
Kód: 8791823
Značka: EXTOL INDUSTRIAL
  • pevná hliníková základna pro maximální stabilitu a přesnost řezu
  • možnost sklopení řezu až do úhlu 45°, vodící lišta pro podélné řezání
  • jednoduché nastavení hloubky řezu a nastavení šikmého úhlu
  • připojení odsávání umožňují zachování čistého pracovního prostředí
  • elektronická brzda rychle zastaví kotouč při přerušení práce
Dodatočné parametre
Kategória: kotoučové pily
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.65 kg
EAN: 8595126985536
baterie: 20V Li-ion
hmotnost s baterií: 2,9kg
kotouč: 165×1,4×16mm, SK 2mm, T24