EXTOL INDUSTRIAL 8791822 pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh 21G0
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Dostupnost Skladem
Kód: 8791822
Značka: EXTOL INDUSTRIAL
pila kotoucova aku share20v 165mm brushless 20v li ion 2ah img 8791822 fd 99
Doprava zdarma
  • pevná hliníková základna pro maximální stabilitu a přesnost řezu
  • možnost sklopení řezu až do úhlu 45°, vodící lišta pro podélné řezání
  • jednoduché nastavení hloubky řezu a nastavení šikmého úhlu
  • připojení odsávání umožňují zachování čistého pracovního prostředí
  • elektronická brzda rychle zastaví kotouč při přerušení práce
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Doplňkové parametry
Kategorie: kotoučové pily
Záruka: 24
Hmotnost: 4.45 kg
EAN: 8595126985529
baterie: SHARE20V Li-ion
hmotnost s baterií: 2,9kg
kapacita baterie: 2Ah
kotouč: 165×1,4×16mm, SK 2mm, T24