Hrnek 400ml TRIBECA skleněný (2ks)
Hrnky jsou vhodné na čaj, kávu, kakao, nápoj vynikne díky čirému sklu.
Hrnek 400 ml TRIBECA, skleněný (2 ks).
objem: 400 ml
výška: 11,4 cm
materiál: sklo
balení: 2 ks
Hrnek TRIBECA, balení 2 kusů čirých skleněných hrnků kónického tvaru na teplé nápoje,
Hrnky jsou vhodné na čaj, kávu, kakao, nápoj vynikne díky čirému sklu.
objem: 400 ml
výška: 11,4 cm
materiál: sklo
balení: 2 ks
Hrnek TRIBECA, balení 2 kusů čirých skleněných hrnků kónického tvaru na teplé nápoje,
Hrnky jsou vhodné na čaj, kávu, kakao, nápoj vynikne díky čirému sklu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnek |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8693357271050 |
| Výška přepravní: | 12cm |
| Šířka přepravní: | 9cm |
| Hloubka přepravní: | 29cm |
| Objem přepravní: | 3,132dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,77kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
