Hrnec tlakový 5l ALLEGRO nerez + skl. poklice
mikrovlnka: ne
Hrnec tlakový 5 l, ALLEGRO, nerez + skleněná poklice.
objem: 5 l
průměr: 20,8 cm
výška: 15 cm
materiál: nerez 18/0
tloušťka stěny: 0,6 mm
silné sendvičové dno
2 ventily
skleněná poklice
Nerezový tlakový hrnec ALLEGRO s pákovým uzávěrem.
Víko obsahuje dva ventily, hlavní pracovní ventil a pomocný / bezpečnostní ventil.
Tlakový hrnec je určen pro rychlou přípravu pokrmů a lze jej používat na všechny typy varných desek vč.indukce.
Víko tlakového hrnce obsahuje hlavní pracovní ventil a pomocný ventil pro případ zanešení pracovního ventilu, což činí hrnec maximálně bezpečný !
Hrnec je vyroben z pevného materiálu, má silné dno a lze ho používat na všechny typy varných desek.
elektrika: ano
plyn: ano
sklokeramika: ano
indukce: ano
myčka: ne
mikrovlnka: ne
objem: 5 l
průměr: 20,8 cm
výška: 15 cm
materiál: nerez 18/0
tloušťka stěny: 0,6 mm
silné sendvičové dno
2 ventily
skleněná poklice
Nerezový tlakový hrnec ALLEGRO s pákovým uzávěrem.
Víko obsahuje dva ventily, hlavní pracovní ventil a pomocný / bezpečnostní ventil.
Tlakový hrnec je určen pro rychlou přípravu pokrmů a lze jej používat na všechny typy varných desek vč.indukce.
Víko tlakového hrnce obsahuje hlavní pracovní ventil a pomocný ventil pro případ zanešení pracovního ventilu, což činí hrnec maximálně bezpečný !
Hrnec je vyroben z pevného materiálu, má silné dno a lze ho používat na všechny typy varných desek.
elektrika: ano
plyn: ano
sklokeramika: ano
indukce: ano
myčka: ne
mikrovlnka: ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnec tlakový |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| EAN: | 8591022245002 |
| Šířka přepravní: | 23cm |
| Výška přepravní: | 19cm |
| Hloubka přepravní: | 27cm |
| Objem přepravní: | 11,799dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 2,138kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
