Sada nádobí 12díl. nerez CELESTE
Hrnce lze použít na všechny typy varných desek mimo indukce (dno neobsahuje protektor pro indukční varné desky).
Sada nádobí 12díl., nerez, CELESTE.
sada nerezového nádobí CELESTE 12 ks obsahuje:
- rendlík 14 x 7 cm, 0,7 l, se skleněnou poklicí
- hrnec 16 x 8 cm, 1,1 l, se skleněnou poklicí
- hrnec 16 x 8 cm, 1,1 l, se skleněnou poklicí
- hrnec 18 x 9,5 cm, ,8 l, se skleněnou poklicí
- hrnec 23 x 11,5 cm, 3,5 l, se skleněnou poklicí
- pánev 22 x 6 cm, 1,5 l, se skleněnou poklicí
materiál: nerez, skleněná poklice
Hrnce, rendlík i pánev mají čiré skleněné poklice s plastovými úchyty.
Hrnce lze použít na všechny typy varných desek mimo indukce (dno neobsahuje protektor pro indukční varné desky).
sada nerezového nádobí CELESTE 12 ks obsahuje:
- rendlík 14 x 7 cm, 0,7 l, se skleněnou poklicí
- hrnec 16 x 8 cm, 1,1 l, se skleněnou poklicí
- hrnec 16 x 8 cm, 1,1 l, se skleněnou poklicí
- hrnec 18 x 9,5 cm, ,8 l, se skleněnou poklicí
- hrnec 23 x 11,5 cm, 3,5 l, se skleněnou poklicí
- pánev 22 x 6 cm, 1,5 l, se skleněnou poklicí
materiál: nerez, skleněná poklice
Hrnce, rendlík i pánev mají čiré skleněné poklice s plastovými úchyty.
Hrnce lze použít na všechny typy varných desek mimo indukce (dno neobsahuje protektor pro indukční varné desky).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnec + poklice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022401583 |
| Výška přepravní: | 17,5cm |
| Šířka přepravní: | 25cm |
| Hloubka přepravní: | 43cm |
| Objem přepravní: | 18,8125dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 3,15kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
