Rendlík s ručkou 16x7,5cm 1,25l nepřiln.povrch PREMIUM Dark Brown
barva: tmavě hnědý granitový dekor
Hliníkový litý kovaný rendlík PREMIUM DARK BROWN s nepřílnavým povrchem, se skleněnou poklicí.
Rendlík je odolný proti nárazu a deformaci tvaru.
Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání.
Rendlík má plně indukční dno, protiskluzovou soft touch rukojeť a knob.
rozměry: 16 x 7,5 cm
tloušťka stěny: 3 mm
objem: 1,25 l
barva: tmavě hnědý granitový dekor
Rendlík je odolný proti nárazu a deformaci tvaru.
Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání.
Rendlík má plně indukční dno, protiskluzovou soft touch rukojeť a knob.
rozměry: 16 x 7,5 cm
tloušťka stěny: 3 mm
objem: 1,25 l
barva: tmavě hnědý granitový dekor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnec, rendlík |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8591022395301 |
| Šířka přepravní: | 17,5cm |
| Výška přepravní: | 10,5cm |
| Hloubka přepravní: | 32cm |
| Objem přepravní: | 5,88dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,99kg |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hrnec: | Ano |
| Barva: | |
| Materiál: | |
| Průměr: | cm |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Listingový popis: | |
| Elektrický ohřev: | |
| Sada hrnců: | |
| Vnitřní materiál: | |
| Sklokeramický ohřev: | |
| Ohřev v troubě: | |
| Poklice na cedění: | |
| Počet poklic: | 0 |
| Indukční ohřev: | |
| Objem (L): | 0l |
| Mytí v myčce: | |
| Odnímatelná rukojeť: | |
| Určení: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
