Pistole stříkací na vodu 42x5cm dětská mix barev
Potěší všechny děti při letních radovánkách nejen u vody.
Pistole stříkací na vodu 42 x 5 cm, dětská, mix barev.
rozměry: 42 x 5 cm
mix barev: modrá, růžová, fialová, žlutá
Stříkací pistole je vyrobená z materiálu EVA (pěnová hmota).
Potěší všechny děti při letních radovánkách nejen u vody.
rozměry: 42 x 5 cm
mix barev: modrá, růžová, fialová, žlutá
Stříkací pistole je vyrobená z materiálu EVA (pěnová hmota).
Potěší všechny děti při letních radovánkách nejen u vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hračky k vodě |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8719987815256 |
| Výška přepravní: | 5cm |
| Šířka přepravní: | 5cm |
| Hloubka přepravní: | 42cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 1,05dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,076kg |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Licence: | |
| Průměr: | cm |
| Elektroodpad: | |
| Zobrazení času: | |
| Určení nábytku: | |
| Listingový popis: | |
| Výbava: | |
| Typ: | |
| Typ strojku: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
