Polstr na houpačku 129x43cm textil PRUHY ZE/BÍ (2ks)
Balení obsahuje 2 polstry - podsedák a opěradlo o délce 129 cm a šířce 43 cm.
Polstr na houpačku 129 x 43 cm, textil, PRUHY ZE / BÍ.
rozměry: 129 x 43 cm
materiál: textil
barva: tmavě zelená
Třímístný polstr na houpačku, barva zeleno-bílá.
Balení obsahuje 2 polstry - podsedák a opěradlo o délce 129 cm a šířce 43 cm.
rozměry: 129 x 43 cm
materiál: textil
barva: tmavě zelená
Třímístný polstr na houpačku, barva zeleno-bílá.
Balení obsahuje 2 polstry - podsedák a opěradlo o délce 129 cm a šířce 43 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpačka zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419043634 |
| Výška přepravní: | 8cm |
| Šířka přepravní: | 44cm |
| Hloubka přepravní: | 131cm |
| Objem přepravní: | 46,112dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,92kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
