Polstr na houpačku 129x43cm textil ANTR (2ks)
Balení obsahuje 2 polstry - podsedák a opěradlo o délce 129 cm a šířce 43 cm.
Polstr na houpačku 129 x 43 cm, textil, ANTR (2 ks).
rozměry: 129 x 43 cm
materiál: textil
barva: antracitová
Třímístný polstr na houpačku, v antracitové barvě.
Balení obsahuje 2 polstry - podsedák a opěradlo o délce 129 cm a šířce 43 cm.
rozměry: 129 x 43 cm
materiál: textil
barva: antracitová
Třímístný polstr na houpačku, v antracitové barvě.
Balení obsahuje 2 polstry - podsedák a opěradlo o délce 129 cm a šířce 43 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpačka zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022462287 |
| Výška přepravní: | 10cm |
| Šířka přepravní: | 45cm |
| Hloubka přepravní: | 135cm |
| Objem přepravní: | 60,75dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,95kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
