Houpačka zahradní TARA 181x127x157cm HN, nosnost 240kg
Sklon stříšky lze jednoduše nastavit a aretovat.
Houpačka zahradní TARA 181 x 127 x 157 cm, HN, nosnost 240 kg.
rozměry: 181 x 127 x 157 cm
rozměry sedáku: 144 x 45 x 7 cm
rozměry opěradla: 144 x 45 x 7 cm
rozměry střechy: 192 x 100 cm
nosnost: 240 kg
Pohodlná zahradní houpačka TARA, v hnědé barvě, s pevnou kovovou konstrukcí, ošetřená lesklým práškovým lakováním.
Sedák je rozdělen do tří samostatných částí, které jsou zajištěny proti posunu.
Na houpačce se pohodleně usadí 3 lidé.
Sklon stříšky lze jednoduše nastavit a aretovat.
rozměry: 181 x 127 x 157 cm
rozměry sedáku: 144 x 45 x 7 cm
rozměry opěradla: 144 x 45 x 7 cm
rozměry střechy: 192 x 100 cm
nosnost: 240 kg
Pohodlná zahradní houpačka TARA, v hnědé barvě, s pevnou kovovou konstrukcí, ošetřená lesklým práškovým lakováním.
Sedák je rozdělen do tří samostatných částí, které jsou zajištěny proti posunu.
Na houpačce se pohodleně usadí 3 lidé.
Sklon stříšky lze jednoduše nastavit a aretovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpačka zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022500705 |
| Výška přepravní: | 21cm |
| Šířka přepravní: | 59cm |
| Hloubka přepravní: | 185cm |
| Objem přepravní: | 229,215dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 35kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
