Houpačka zahradní PANAMA 170x110x153cm HN/BÍ
Polyesterový sedák, výška 6 cm.
Houpačka zahradní PANAMA, 170 x 110 x 153 cm, HN / BÍ.
rozměry: 170 x 110 x 153 cm
nosnost: 220 kg
Zahradní houpačka PANAMA pro 3 osoby, je vhodná na vaší zahradu či terasu.
Má kovovou konstrukci ošetřenou práškovým lakováním a sedák z polyesteru.
Polyesterový sedák, výška 6 cm.
rozměry: 170 x 110 x 153 cm
nosnost: 220 kg
Zahradní houpačka PANAMA pro 3 osoby, je vhodná na vaší zahradu či terasu.
Má kovovou konstrukci ošetřenou práškovým lakováním a sedák z polyesteru.
Polyesterový sedák, výška 6 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpačka zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022546901 |
| Výška přepravní: | 15cm |
| Šířka přepravní: | 52cm |
| Hloubka přepravní: | 136cm |
| Objem přepravní: | 106,08dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 17,74kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
