Hodiny nástěnné digitální pr.25cm,PH ČER
1 x uživatelská příručka
Hodiny nástěnné, digitální, pr. 25 cm, PH ČER.
rozměry: 25,2 x 25,2 x 2,8 cm
hmotnost: 500 g
materiál: akryl, plast
barva: černá
LED displej
číslice: arabské
napájení: 2 x baterie AAA, nejsou součástí dodávky
LED displej s velkými a jasnými číslicemi usnadňují čtení času na dálku.
Hodiny zobrazují datum (den a měsíc), den v týdnu (ENG), teplotu, vlhkost, mají dva budíky.
Snadná montáž - montážní otvor na zadní straně umožňuje připevnění na zeď.
Pohodlná úprava nastavení hodin pomocí dálkového ovládání.
Ideální pro domácnost, kuchyň, obývací pokoj, ložnici, kancelář, učebnu a další místa.
K napájení hodin slouží USB kabel o délce 2 m.
Hodiny mají paměťovou funkci, která uloží Vaše nastavení pro případ výpadku proudu.
Možno připojit kabelem do počítače, přes zástrčku DC 5 V, 1 A do sítě nebo do jiného zařízení s portem USB.
Dálkové ovládání funguje na baterii CR2025 (obsažena v balení).
OBSAH BALENÍ
1 x LED nástěnné hodiny
1 x kabel USB - délka 2 m, (zástrčka DC 5 V, 1 A - není součástí balení)
1 x dálkové ovládání
1 x uživatelská příručka
rozměry: 25,2 x 25,2 x 2,8 cm
hmotnost: 500 g
materiál: akryl, plast
barva: černá
LED displej
číslice: arabské
napájení: 2 x baterie AAA, nejsou součástí dodávky
LED displej s velkými a jasnými číslicemi usnadňují čtení času na dálku.
Hodiny zobrazují datum (den a měsíc), den v týdnu (ENG), teplotu, vlhkost, mají dva budíky.
Snadná montáž - montážní otvor na zadní straně umožňuje připevnění na zeď.
Pohodlná úprava nastavení hodin pomocí dálkového ovládání.
Ideální pro domácnost, kuchyň, obývací pokoj, ložnici, kancelář, učebnu a další místa.
K napájení hodin slouží USB kabel o délce 2 m.
Hodiny mají paměťovou funkci, která uloží Vaše nastavení pro případ výpadku proudu.
Možno připojit kabelem do počítače, přes zástrčku DC 5 V, 1 A do sítě nebo do jiného zařízení s portem USB.
Dálkové ovládání funguje na baterii CR2025 (obsažena v balení).
OBSAH BALENÍ
1 x LED nástěnné hodiny
1 x kabel USB - délka 2 m, (zástrčka DC 5 V, 1 A - není součástí balení)
1 x dálkové ovládání
1 x uživatelská příručka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodiny, budík |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8590419615121 |
| Výška přepravní: | 25cm |
| Šířka přepravní: | 25cm |
| Hloubka přepravní: | 3cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 1,875dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,455kg |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Licence: | |
| Průměr: | cm |
| Elektroodpad: | |
| Zobrazení času: | |
| Určení nábytku: | |
| Listingový popis: | |
| Výbava: | |
| Typ: | |
| Typ strojku: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
