Hmoždinka NH 8x 75mm (50ks)
Natloukací hmoždinka se používá do betonu, pórobetonu a plných cihel.
Natloukací hmoždinka NH 8 x 75 mm (50 ks).
rozměry: 8 x 75 mm
balení: 50 ks
materiál: plast, galvanicky pozinkovaná ocel
zápustná hlava, částečný závit
Natloukací hmoždinka se používá do betonu, pórobetonu a plných cihel.
rozměry: 8 x 75 mm
balení: 50 ks
materiál: plast, galvanicky pozinkovaná ocel
zápustná hlava, částečný závit
Natloukací hmoždinka se používá do betonu, pórobetonu a plných cihel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinka natloukací |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 8590108401059 |
| Hmotnost přepravní: | 0,89kg |
| Šířka přepravní: | 30cm |
| Výška přepravní: | 30cm |
| Hloubka přepravní: | 30cm |
| Objem přepravní: | 27dm3 |
| Pozor křehké: | |
| Délka: | 75mm |
| Průměr: | 8mm |
| Listingový popis: | |
| Typ hmoždinky: | natloukací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
