Hlavice 1/2" s bitem SPLINE M16; 55mm STALCO
Použití - uvolňování a utahování závitových spojů.
Hlavice 1/2", s bitem SPLINE, M16; 55 mm, STALCO,
- antikorozní nátěr
- odolná pracovní část z oceli S2
- materiál: S2
Použití - uvolňování a utahování závitových spojů.
- antikorozní nátěr
- odolná pracovní část z oceli S2
- materiál: S2
Použití - uvolňování a utahování závitových spojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice 1/2 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5904012155978 |
| Výška přepravní: | 11,5cm |
| Šířka přepravní: | 4,5cm |
| Hloubka přepravní: | 2cm |
| Objem přepravní: | 0,1035dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,1kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
