Hladítko na polystyren PH 400x180mm
Brusné hladítko je určeno pro zarovnání (obroušení) fasádního polystyrenu, tvrzeného polystyrenu a extrudovaného polystyrenu.
Hladítko na polystyren PH, 400 x 180 mm.
rozměry: 400 x 180 mm
zrnitost: 16
materiál: plast
Škrabák smirkový plast 180x400-D1.
Brusné hladítko je určeno pro zarovnání (obroušení) fasádního polystyrenu, tvrzeného polystyrenu a extrudovaného polystyrenu.
rozměry: 400 x 180 mm
zrnitost: 16
materiál: plast
Škrabák smirkový plast 180x400-D1.
Brusné hladítko je určeno pro zarovnání (obroušení) fasádního polystyrenu, tvrzeného polystyrenu a extrudovaného polystyrenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hladítko plastové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8590316202431 |
| Výška přepravní: | 7cm |
| Šířka přepravní: | 40cm |
| Hloubka přepravní: | 18cm |
| Objem přepravní: | 5,04dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,369kg |
| Druh nářadí: | |
| Typ příslušenství: | |
| Určení: | |
| Listingový popis: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
