RHW 019 Kostlivec animo 2LED Red RETLUX
Kostlivec v lacláčích 2 LED,,Vydává zvuky,Pohybuje se,Baterky v balení,,,Plast, textilie,Rozměr: 70 x 11 x 90 cm,Počet LED: 2,Barva světla: red,Napájení: 3x AA součást balení,Vnitřní použití,Krytí: IP 20,,
Kostlivec v lacláčích 2 LED
Vydává zvuky
Pohybuje se
Baterky v balení
Plast, textilie
Rozměr: 70 x 11 x 90 cm
Počet LED: 2
Barva světla: red
Napájení: 3x AA součást balení
Vnitřní použití
Krytí: IP 20
Vydává zvuky
Pohybuje se
Baterky v balení
Plast, textilie
Rozměr: 70 x 11 x 90 cm
Počet LED: 2
Barva světla: red
Napájení: 3x AA součást balení
Vnitřní použití
Krytí: IP 20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Haloween |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8590669363827 |
| Druh dekorace: | Dekorace |
| Materiál: | Plast |
| Použití: | Vnitřní |
| Počet LED: | 1 |
| Časovač: | Ne |
| Barva světla: | MNOHOBAREV |
| Napájení: | 2x LR44 |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |
| Hmotnost výrobku: | 375 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
