Hadice přívodní M10x3/8" 60cm
Na jednom konci převlečná matka na druhém závit pro připojení do stojánkové baterie.
Hadice přívodní M10 x 3/8" 60 cm
Rozměry: M10 x 3/8"
Délka: 60 cm
Materiál: nerez
Přívodní nerezová opletená hadička.
Na jednom konci převlečná matka na druhém závit pro připojení do stojánkové baterie.
Rozměry: M10 x 3/8"
Délka: 60 cm
Materiál: nerez
Přívodní nerezová opletená hadička.
Na jednom konci převlečná matka na druhém závit pro připojení do stojánkové baterie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5901095615511 |
| Šířka přepravní: | 2cm |
| Výška přepravní: | 6cm |
| Hloubka přepravní: | 68cm |
| Objem přepravní: | 0,24dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,1kg |
| Pozor křehké: | |
| Barva: | nerezová |
| Provedení: | |
| Listingový popis: | |
| Určení: | |
| Instalace: | |
| Série: | |
| Způsob ovládání: | |
| Páková: | |
| Výbava: | |
| Bezdotykový: | |
| Rozteč: | 0mm |
| Použití: | umyvadlová baterie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
