Gril VERMONT 60x57x82cm
Gril VERMOUNT má smaltované ohniště (černé barvy), chromovaný rošt, nohy z nerezové oceli, pozinkovaný rošt na uhlí a vyjímatelný externí popelník. Pro snadnější manipulaci je gril opatřeny dvěmi plastovimý kolečky. Rozměry: 60 x 57 x 82 cm, průměr ohniště 57 cm, výška ohniště 67 cm.
Gril VERMONT 60 x 57 x 82 cm.
rozměry: 60 x 57 x 82 cm
průměr ohniště: 57 cm
výška ohniště: 67 cm
Gril VERMOUNT má smaltované ohniště (černé barvy), chromovaný rošt, nohy z nerezové oceli, pozinkovaný rošt na uhlí a vyjímatelný externí popelník.
Pro snadnější manipulaci je gril opatřeny dvěmi plastovimý kolečky.
rozměry: 60 x 57 x 82 cm
průměr ohniště: 57 cm
výška ohniště: 67 cm
Gril VERMOUNT má smaltované ohniště (černé barvy), chromovaný rošt, nohy z nerezové oceli, pozinkovaný rošt na uhlí a vyjímatelný externí popelník.
Pro snadnější manipulaci je gril opatřeny dvěmi plastovimý kolečky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grily na dřevěné uhlí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022411841 |
| Výška přepravní: | 60cm |
| Šířka přepravní: | 24cm |
| Hloubka přepravní: | 59cm |
| Objem přepravní: | 84,96dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 8,81kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
