Přípravek na pokojové rostliny 250ml roprašovač SPRUZIT NEUDORFF AF
Přípravek na pokojové rostliny proti mšicím, štítenkám, molicím, červcům, sviluškám, třásněnkám, křísům a jiným savým škůdcům.
Přípravek na pokojové rostliny 250 ml, roprašovač, SPRUZIT NEUDORFF AF.
objem: 250 ml
Přípravek na pokojové rostliny proti mšicím, štítenkám, molicím, červcům, sviluškám, třásněnkám, křísům a jiným savým škůdcům.
objem: 250 ml
Přípravek na pokojové rostliny proti mšicím, štítenkám, molicím, červcům, sviluškám, třásněnkám, křísům a jiným savým škůdcům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fungicid |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4005240004586 |
| Výška přepravní: | 20,5cm |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Hloubka přepravní: | 4,5cm |
| Objem přepravní: | 0,738dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,25kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
