Forma na dort 24cm silikon ČRV CULINARIA
Silikonová forma na dort 24 cm Red CULINARIA, výška 6 cm. Formu lze používat do elektrické i mikrovlnné trouby, je odolná vysokým teplotám (do 230 st. C). Neváže chutě ani pachy pokrmů a snadno se udržuje (lze mýt v myčce na nádobí). Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Forma na dort 24 cm, silikon, ČRV, CULINARIA.
průměr: 24 cm
výška: 6 cm
materiál: silikon
barva: červená
Silikonová forma na dort Red CULINARIA.
Formu lze používat do elektrické i mikrovlnné trouby, je odolná vysokým teplotám (do 230 st. C).
Neváže chutě ani pachy pokrmů a snadno se udržuje (lze mýt v myčce na nádobí).
Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni.
Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
průměr: 24 cm
výška: 6 cm
materiál: silikon
barva: červená
Silikonová forma na dort Red CULINARIA.
Formu lze používat do elektrické i mikrovlnné trouby, je odolná vysokým teplotám (do 230 st. C).
Neváže chutě ani pachy pokrmů a snadno se udržuje (lze mýt v myčce na nádobí).
Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni.
Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Forma na dort |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590419043078 |
| Šířka přepravní: | 24cm |
| Výška přepravní: | 6cm |
| Hloubka přepravní: | 24cm |
| Objem přepravní: | 3,456dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,275kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
