Košíček na pečení 7,5x3cm silikon mix barev (6ks) CULINARIA
Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Košíček na pečení 7,5 x 3 cm, silikon, mix barev (6 ks) CULINARIA.
rozměry: 7,5 x 3 cm
materiál: silikon
mix barev: žlutá, oranžová, růžová, fialová, modrá, zelená
balení: 6 ks
Silikonové košíčky na pečení CULINARIA.
ormičky jsou odolné vysokým teplotám do 230 st.C, hotové košíčky lze snadno vyklopit.
Formičky se dobře udržují, lze mýt v myčce na nádobí.
Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni.
Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
rozměry: 7,5 x 3 cm
materiál: silikon
mix barev: žlutá, oranžová, růžová, fialová, modrá, zelená
balení: 6 ks
Silikonové košíčky na pečení CULINARIA.
ormičky jsou odolné vysokým teplotám do 230 st.C, hotové košíčky lze snadno vyklopit.
Formičky se dobře udržují, lze mýt v myčce na nádobí.
Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel uplatnění i v kuchyni.
Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Forma košíček |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590419043122 |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Výška přepravní: | 4,5cm |
| Hloubka přepravní: | 10cm |
| Objem přepravní: | 0,36dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,065kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
