Fóliovník 300x200x200cm PREMIUM ZE
Foliovník o rozměrech 3 x 2 x 2 m je ideální pro pěstování sadby nebo urychlení růstu zeleniny. Má vstupní otvor se dvěma zipy. Cirkulaci vzduchu zajišťuje 6 oken - 3 na každé straně. Folie vyztužená síťovinou je z polyesteru 140g / m2 v průhledné zelené barvě. Konstrukce je z pozinkované oceli s průměrem trubek 25 mm, má 4 vzpěry, 4 kotvící lanka a kotvící kolíky.
Fóliovník 300 x 200 x 200 cm, PREMIUM ZE.
rozměry: 300 x 200 x 200 cm
barva: zelená
Foliovník je ideální pro pěstování sadby nebo urychlení růstu zeleniny.
Má vstupní otvor se dvěma zipy.
Cirkulaci vzduchu zajišťuje 6 oken - 3 na každé straně.
Folie vyztužená síťovinou je z polyesteru 140g / m2 v průhledné zelené barvě.
Konstrukce je z pozinkované oceli s průměrem trubek 25 mm, má 4 vzpěry, 4 kotvící lanka a kotvící kolíky.
rozměry: 300 x 200 x 200 cm
barva: zelená
Foliovník je ideální pro pěstování sadby nebo urychlení růstu zeleniny.
Má vstupní otvor se dvěma zipy.
Cirkulaci vzduchu zajišťuje 6 oken - 3 na každé straně.
Folie vyztužená síťovinou je z polyesteru 140g / m2 v průhledné zelené barvě.
Konstrukce je z pozinkované oceli s průměrem trubek 25 mm, má 4 vzpěry, 4 kotvící lanka a kotvící kolíky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fóliovníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15.5 kg |
| EAN: | 8591022401859 |
| Výška přepravní: | 19cm |
| Šířka přepravní: | 37cm |
| Hloubka přepravní: | 111cm |
| Objem přepravní: | 78,033dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 20,04kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
