Fólie 1000 x 0.10 mm, rukáv, ČER.
rozměry: 1000 x 0.10 mm
barva: černá
Fólie rukáv je určená především k ručnímu zakrytí ploch náchylných na znečištění nebo poškození.
Můžete jí ale také využít pro vlastní výrobu pytlů libovolné délky.
Lze ji využít také jako stavební folii k ochraně podlah, nábytku a schodišť během stavebních prací.
Prodáváme pouze celé balení - cca 30 kg.
rozměry: 1000 x 0.10 mm
barva: černá
Fólie rukáv je určená především k ručnímu zakrytí ploch náchylných na znečištění nebo poškození.
Můžete jí ale také využít pro vlastní výrobu pytlů libovolné délky.
Lze ji využít také jako stavební folii k ochraně podlah, nábytku a schodišť během stavebních prací.
Prodáváme pouze celé balení - cca 30 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fólie rukáv, polorukáv |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594028760234 |
| Šířka přepravní: | 0,8cm |
| Výška přepravní: | 102cm |
| Hloubka přepravní: | 22,5cm |
| Objem přepravní: | 1,9584dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
