HDD 10TB 3,5" One Touch Hub SEAGATE
Externí HDD disk,Seagate 10TB 3,5" One Touch Hub,,Kapacita: 10 TB,Rozhraní: USB 3.0,Porty: 1x USB-C, 1x USB-A,Formát: 3,5",,Součástí balení: kabel USB 3.0,Barva: černá
Externí HDD disk
Seagate 10TB 3,5" One Touch Hub
Kapacita: 10 TB
Rozhraní: USB 3.0
Porty: 1x USB-C, 1x USB-A
Formát: 3,5"
Součástí balení: kabel USB 3.0
Barva: černá
Seagate 10TB 3,5" One Touch Hub
Kapacita: 10 TB
Rozhraní: USB 3.0
Porty: 1x USB-C, 1x USB-A
Formát: 3,5"
Součástí balení: kabel USB 3.0
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Externí úložiště dat |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.67 kg |
| EAN: | 3660619042159 |
| Druh: | EXTERNÍ |
| Velikost: | 3,5 " |
| Kapacita HDD: | 10 000 GB |
| Rozhraní: | USB3.0 |
| Barva: | ČERNÁ |
| Part Number: | STLC10000400 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
