Ešus 3díl. (15cm,13cm,víko) nerez STORE LINE 1
3dílná kempingová sada STORE LINE 1.
Ešus 3díl. (15 cm, 13 cm, víko) nerez, STORE LINE 1.
sada obsahuje:
- 1 x ešus se sklopným držadlem a víko o průměru 15 cm, objem nádoby 1,4 l
- 1 x ešus se sklopným držadlem o průměru 13 cm a objemu 1 l
materiál: nerez 14/1
síla materiálu: 0,40 mm
3dílná kempingová sada STORE LINE 1.
sada obsahuje:
- 1 x ešus se sklopným držadlem a víko o průměru 15 cm, objem nádoby 1,4 l
- 1 x ešus se sklopným držadlem o průměru 13 cm a objemu 1 l
materiál: nerez 14/1
síla materiálu: 0,40 mm
3dílná kempingová sada STORE LINE 1.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ešus |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022191910 |
| Výška přepravní: | 17cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 17cm |
| Objem přepravní: | 3,179dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
