Ešus 3díl. (14cm,víko,talíř) nerez STORE LINE 2
3dílná kempingová sada STORE LINE 2.
Ešus 3díl. (14 cm, víko, talíř) nerez, STORE LINE 2.
sada obsahuje:
- 1 x ešus o průměru 14 cm, se sklopným držadlem
- 1 x víko
- 1 x talíř o průměru 14 cm
materiál: nerez 14/1
síla materiálu: 0,50 mm
3dílná kempingová sada STORE LINE 2.
sada obsahuje:
- 1 x ešus o průměru 14 cm, se sklopným držadlem
- 1 x víko
- 1 x talíř o průměru 14 cm
materiál: nerez 14/1
síla materiálu: 0,50 mm
3dílná kempingová sada STORE LINE 2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ešus |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419043436 |
| Výška přepravní: | 8,5cm |
| Šířka přepravní: | 15cm |
| Hloubka přepravní: | 15cm |
| Objem přepravní: | 1,9125dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,41kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
